Drorit Gal-Paz
פנו אלינו כניסה למנכ"לים שאלון איתור חוזקות לקוחותינו סיפורי הצלחה אודותינו דף הבית
אימון לחיים
  אימון קבוצתי   על אימון אישי   אימון לזוגיות   על פרשת דרכים
 
  קריירה   אימון וניהול עצמי   הגשמת חלום   ביטחון עצמי
 
  שפע כלכלי   לפני/אחרי ניתוחים   תפיסת הגוף   מאמרים
 
 

 

 

SELF MANAGEMENT COACHING  ניהול ואימון עצמי

בוא ללמוד להיות המאמן והמטפל של עצמך

 

SMC - SELF MANAGEMENT COACHING מתודולגיה חדשנית לניהול ואימון עצמי מבית היוצר של המאמנת הבכירה דרורית גל-פז.

מהותה העיקרית של המתודולוגיה נעוץ  בברית טיפולית בין המאמנת למתאמן כאשר מטרתה ללמד את המתאמן "לטפל" בעצמו באמצעות כלים קוגניטיבים והתנהגותיים, זיהוי חסמים בדרך למקסום אפקטיביות הניהול העצמי בכל תחום בחיים.

 

דרורית , חלוצת גישת Power Coaching-      משלבת פסיכותרפיה דמיון מודרך, פסיכותראפיה קוגנטיבית התנהגותית,  EMDR ו- NLP ,מעניקה למתאמן סט כלים יעיל ואפקטיבי המושתת על מחקרים אחרונים בתחום המאפשר לך להתייחס לעצמך כאל מרכז ניהול ובקרה אישי של חייך המאגד את כל מעגלי החיים תחת עינו הפקוחה של המטפל האישי שלך הלא הוא "אתה".

 

מדהים לגלות עד כמה נדמה לנו שאנו מכירים את עצמנו אולם בעזרת ניתוח הכרתי מדיד

אנו מזהים מניפולציות ותחבולות שאנו מפעילים על עצמנו המחזירות אותנו לנקודת התחלה ללא שום התקדמות. ללא פריצת דרך.

 

לאורך כל ההיסטוריה והתפתחותה של הפסיכותראפיה על כל ענפיה, הושגו פריצות דרך וריפוי ממשי בחייהם של מטופלים הבאים מרקעים פתולוגיים מגוונים.

 

מתודולגיית SMC (SELF MANAGEMENT COACHING)  מזניקה אותך ממקום בו אתה מונהג על פי דרישות הסיבה וצרכי השעה, אילוצים כדוגמת: עודף משימות, אחריות גדולה, מחסור בזמן, לחץ ודחק למקום בו אתה מנהיג אשר שולט ומנווט את חייו. אתה הופך להיות "הפסיכולוג של עצמך"

אתה לומד לנהל דיון אפקטיבי עם עצמך, קובע פגישות איתך, מודד את עצמך על פי תוצאות והחשוב מכל על פי ההרגשה של נכון או לא נכון לי.

 

המטרה, לחשוף בפניך את סודות "המשקפיים העגולים" של המטפל הדמיוני ולתת לך את הכוח והידע לאמן את עצמך לתוצאות ולתנועה אפקטיבית בכל תחום.

 

ללא ספק SMC הינה מתודולוגיה מרתקת ומדהימה, צבעונית וחווייתית בה שיתוף הפעולה שלך והאומץ שלך לשאול את עצמך שאלות עמוקות בנוכחות המאמן ובתמיכתו הינה שיטה חדשנית אשר פותחת אצלך אופק בו הרוחניות והארציות, המנטליות הישנה שלך מול השאיפות שלך מתמזגות ומתמזגות לכדי "האני החדש".

 

תהליכי האימון מרתקים, בשיטה זו האימון עצמו מתרחש תחת דיסקרטיות וקוד אתי של מטפל מטופל ובמרחב בטוח, אתה עובר משלב של היפתחות וונטילציה (שחרור המועקות) לשלב הניתוח של כיצד "הרווחתי" את זה ועובר דרך שלבים נוספים של יציקה מחדש של ההכרה שלך, בכלל זה:

 

  1. חשיבה על צורות החשיבה שלך, מחשיבה מפוזרת לחשיבה גמישה הממושמעת לך.
  2.  הבנת טכנולוגיית התפיסה אישית שלך מצבים ואנשים, ופיתוח מנהיגות בסביבת אי וודאות. מקורבנות לאסרטיביות נושאת פרי.
  3.  חישוף מנגנון ההבנה שלך על אילו ערכים הוא נשען ואילו חוויות מעצבות אותו,
  4.  זיהוי דינמיקת הלמידה הטובה ביותר עבורך. תוך שימת מיוחדת לרגישיות האישיות והספציפיות אך ורק לך. קבלת כלים חדשים לניתוח מצבים וותיקים וחדשים התורמים להתפתחות שלך וכיצד להימנע מ"בלאק אאוט" או הסגרות לנוכח מצב חדש או מצב הנראה כ"דרך ללא מוצא".
  5. מיפוי עוצמות וסינון הקשב וההקשבה הפעילה שלך והיכן הוא מגן עליך והיכן הוא בולם אותך, כלים מעשיים לשינוי והגדלת פוטנציאל קליטת מידע רלוונטי עבורך.
  6. מעקב אחר מחסן הזיכרון שלך וראיית ה"סדר המופתי" בו ארגנת את הפרטים וכיצד מצבור זה משפיע ע מערכות היחסים שלך.
  7. זיהוי מנעד הרגישות והיצירתיות בסביבה אידיאלית ובסביבה "מחלוקתית" בדרך הנכונה ביותר עבורך בה אתה פועל מתוך רגישות ותחת השראה לעשות את הדבר הנכון והמדויק מבלי לבזבז אנרגיה.
  8. הפרזנטציה האישית והמקצועית שלך, כיצד אתה חושף את ייצוג הידע שרכשת ובדיקת הקשר בין הביטחון העצמי שלך לדימוי העצמי שלך ולמהות האמיתית והגבוהה שלך קבלת כלים למינוף וזקיפות קומה מלאה אשר ישפיעו בפרק זמן קצר יחסית על הצלחתך.
  9. חשיבה תוצאתית, כיצד להבין את מנגנון איסוף המידע שלך וקטלוגו ודרך הסקת המסקנות שלך, על אילו חוויות וטראומות יושבת כל צורת התנהגות שלך.
  10. למידה וזיהוי אסטרטגיית קבלת ההחלטות שלך וטקטיקות הפעולה שלך ולבסוף כלים חדשים לפתרון ליצירת איזונים, הרמוניה ופתרון בעיות מערכתיות בתוכך ובתוך הארגון בו אתה עובד, תוך כדי תנועה, תוך המשך קיום מלא והגשמה עצמית מבלי "לעצור את העולם כי אני רוצה לרדת".

ועכשיו בנימה אישית יותר

מעבר ל"אני החדש" המתנהל באופן מבוקר בעצמאי, באופן של שיפור הרגלים ומקסום בכל שטחי החיים, עליה בביטחון העצמי, קבלת אומץ לקבלת החלטות חשובות ולבצע אותן בפועל. התוצאה המיידית המורגשת כבר בפגישת האימון השלישית היא של שינוי עוצמתי חיובי.

מתאמנים בשיטה זו מדווחים כבר בפגישות הראשונות על הרגשת שחרור מועקה גדולה ועל יכולת לנשום לרווחה, לא ייפלא איפה כי מתודולוגיה נדיבה זו המחלקת סודות מקצועיים עם המתאמנים היא המפתח להצלחה שלי. עבורי כמאמנת אין מדובר רק במקור הכנסה כי אם על דרך הנתינה והשותפות באושר המתחולל בחייהם של אנשים אותם אני פוגשת ומאמנת. איש איש על פי דרכו, ממתאמן למתאמן אני חווה פריצות דרך משמעותיות והסיפוק העצום שאני חשה מביא אותי לרצות ולחלק את הידע שלי עם עוד ועוד אנשים אשר חיים לא באושר ומתוך דחק רגשי.

 

תודה רבה שהגעתם עד כה והקדשתם מזמנכם לעצמכם ולי זהו סימן כי ההצלחה שלכם כפי הנראה כבר החלה.

 

 להתראות,

 

דרורית גל-פז

מאמנת אישית בכירה חלוצת POWER-COACHING   גם אימון גם פסיכותראפיה

 

 

על דרורית גל-פז

 

לכל שאלה שיש לך על SELF MANAGEMENT COACHING   ניהול ואימון עצמי

לקבלת מידע נוסף על אימון מקוון או בפגישות אישיות פנו אלי באופן אישי בטלפון:

 03-5401708 0544-439343  או באימייל הבא: drorit@place2b.co.il


חזור למעלה